دبستان دخترانه غیردولتی ندای زهرا (شعبه 2) اداره کل آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

درباره مدرسه

دبستان خوب ما

آموزش و پرورش عرصه خدمتگزاری به فرهنگ و بالندگی فرزندانی است که فردای ایران عزیز را می سازند، چه زیباست تلاش برای شکوفایی انسانها چه خستگی ناپذیر است همت همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت.
موسسه حقوقی آموزشی ندای زهرا (س) در سال 1374 تاسیس و با مشارکت تعدادی از همکاران شروع به کار کرد و موفق شد پله های ترقی را یکی یکی طی کند . اکنون این موسسه در 3 شعبه به مدیریت خانم ها فریده فتحی با بیش از 44 سال سابقه کار، فاطمه رضائی با بیش از 45 سال سابقه کار و مینا چپ نویس نزدیک به 40 سال سابقه کار و با معاونت خانم زهره شاطری با 20 سال سابقه کار (که همگی از سهامداران این موسسه آموزشی می باشند) مشغول به کار می باشد .
تاکید بر مهارت هایی چون فکر کردن، درست خواندن، پژوهش کردن، یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی و استفاده از فناوری های نوین در آموزش از جمله اهداف و ویژگی های برجسته ندای زهرا (س) می باشد .
ما مفتخریم که توانسته ایم با ایجاد فضایی مناسب و با بهره گیری از کادر آموزشی توانمند، با تجربه و دلسوز هر ساله درصد بالائی قبولی در آزمون استعدادهای درخشان (مدرسه تیز هوشان) داشته باشیم و مابقی دانش آموزان نیز در آزمون های ورودی بهترین مدارس راهنمایی اصفهان پذیرفته شوند